на головну сторінку незалежний культурологічний часопис <Ї>

   www.ji-magazine.lviv.ua
 

Марко Сімкін

ЧУЖОЇ БІДИ НЕ БУВАЄ - 20 червня Всесвітній День Біженців

 

Внаслідок прямої, не прикритої агресії Росії проти України в Криму і в Донецькій та Луганській областях, виник потік біженців – українських громадян із зони військових дій, окупантів та терористів. Вперше за всі роки існування Незалежної України виникла нагальна потреба не тільки допомагати і співчувати біженцям із Афганістану, Лівії, Сирії та інших країн, які, бажаючи знайти прихисток в країнах Західної Європи опинялися на теренах України, але тим українським громадянам, які змушені покидати ЗОНУ ТЕРОРУ.

Кремлівські керманичі, послідовники деспота Сталіна, не змогли сприйняти право багатонаціонального українського народу на побудову НОВОЇ ДЕМОКРАТИЧНОЇ УКРАЇНИ, народженої під час подій РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ, з допомогою зрадників та найманців розв’язали війну на Нашій Землі. Необхідно визнати, що агресивна політика, тоталітарні погляди та дії кремлівських керманичів не досягнули би своєї мети, якби не мали підтримки з боку значної частини мешканців теперішньої ЗОНИ ЛИХА.

При потуранні бувших президентів Кучми та Ющенка Крим, Донецька та Луганська області були фактично передані на відкуп представникам кримінально –олігархічних проросійських угруповань. Під час Помаранчевої Революції проросійські керманичі Східних областей розв’язавши антиукраїнську та антидемократичну істерію та провівши свій сепаратистський шабаш у Сєверодонецьку не тільки не були за це покарані, а й завдяки зраді Ющенка ідеалам Майдану отримали можливість ще до більшого збагачення, а такі «діячі», як Янукович та Табачник, були приведені Ющенком до влади. Московські маріонетки Янукович - прем’єр-міністр та віце –прем’єр-міністр з гуманітарних питань Табачник приступили до подальшого втілення в Україні планів своїх кремлівських керівників.

Користуючись тим, що в Східні області України та в Крим у повоєнні роки в новостворені, «комуністичні» барачного типу міста були насильно переселені мешканці з республік Поволжя та Уралу, з зовсім іншим менталітетом та традиціями, антиукраїнська пропаганда знайшла серед них свою слухняну аудиторію.

Зомбування населення з боку місцевих «еліт» та їхніх Кремлівських керманичів, щодо того, що проукраїнські сили-це страшні бандерівці-- фашисти дало свій результат під час виборів до Верховної Ради України - антиукраїнські сили, партія Регіонів та комуністи отримали більшість депутатських мандатів. Янукович після такого позитивного реваншу антиукраїнських партій зрозумів, що йому відкрився шлях до Президентської Булави. Розпорошеність демократичних сил під час президентських виборів привело до влади «Злодія в Законі» Януковича, правління якого відкрило шлях до тієї величезної кривавої трагедії, що в цьому році відбувається в Україні.

Після втечі Януковича та його бандитської світи з України, якому його Московські Господарі надали всі можливості для створення озброєних банд найманців, проросійські кримінально - олігархічні групи на сході України негайно приступили до формування сепаратиського руху. «Володарям» Донбасу за для збереження своєї необмеженої влади та своїх статків, які вони могли би втратити в наслідок ПЕРЕМОГИ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ, було на кого спертися для досягнення своїх цілей. За рік до втечі Януковича, олігархи у владі та поза нею, перелякані консолідацією демократичних сил та наростаючою підтримкою їхніх прагнень з боку патріотично налаштованих громадян України, створили потворний проплачений «антифашисткий рух.

Займаючись пропагандою злоби, ненависті та розбрату серед вічно радянського російськомовного населення Криму та Сходу України, звозячи їх за викрадені на Донбасі гроші, на Антимайдани, Кремлівські маріонетки досягнули певних для себе результатів. Саме із таких «антифашистів» під керівництвом депутатів із партії Регіонів створювалися загони «Тітушек» та активісти багаточисленних антиукраїнських мітингів, які наганяли страх на мирних мешканців можливим приходом до влади жахливих бандерівців-фашистів.

Російські «зомбоящики» та місцеві «еліти» не дали можливості донести до кримчан, донеччан, луганчан правду, за які цінності віддали своє життя ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ. Події РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ тільки ще більше їх налякали.

Російськомовне населення Криму та Сходу України замість того, щоби наслідувати приклади їхніх бувших земляків - причорноморських греків. Вони не виходили на мітинги із прапорами Греції та сепаратиськими закликами, вони просто вирішили повернутися на свою історичну батьківщину –Грецію. Греки вигідно продали своє майно, зібрали свої валізи та тихо виїхали з України.

Вже не перший рік існує в Росії програма спрощеного отримання російського громадянства для колишніх Радянських громадян та їх переселення в Росію. Частина населення, яка для себе вирішила, що для них вигідніше разом із своїми виноградниками, городами та хатами переїхати до Росії, потягнулася за сепаратистами, допомагаючи їм створювати потворні терористичні організації штибу Кримської Республіки, ДНР, ЛНР. З приєднаного силою зброї до «Щасливої» Росії Криму, пішов нескінчений потік біженців - кримських татар та інших українських патріотів на материкову Україну. Загравшись в «перемовини» із своїми найманцями, «господарі» Донбасу втратили над ними контроль, чим скористалася Росія, яка вирішила надати своїх професійних, добре озброєних головорізів для знищення України.

Для протидії бандформуванням, за короткий період із патріотів України була сформована Національна Гвардія, почали відновлювати знищену бандою Януковича Армію. В той же час «керівники» ДНР та ЛНР провели незаконний «референдум», в якому прийняла участь значна кількість зазомбованих людей, які вбачали в «керівниках» ДНР та ЛНР своїх захисників.

Пройшло зовсім небагато часу і всі змогли побачити дії сепаратистів у всій «Красі» - пограбування, розбої, вбивства незгідних, стали тільки початком величезної трагедії для мирних громадян та загибелі українських військових - ГЕРОЇЧНИХ ЗАХИСНИКІВ мешканців Донбасу.

Рятуючи своє життя та життя своїх дітей та онуків, бабусі, які ще недавно з натхненням ходили на мітинги сепаратистів, голі та босі, тікають із своїх домівок, волаючи про порятунок. Події останніх місяців згуртували всіх патріотів України в ЄДИНУ НЕПЕРЕМОЖНУ СИЛУ - УКРАЇНСЬКУ ПОЛІТИЧНУ НАЦІЮ, яка проявляє найкращі людські якості до всіх без виключення вимушених біженців. Не чекаючи конкретних дій від неповороткого чиновницького апарату сотні тисяч волонтерів включилися в реальну роботу по прийому, розміщенню та матеріальній допомозі всіх без виключення біженців, які прибувають в пошуках прихистку в Західну та Центральну України.

Сподіваюсь, що в найближчий час кордони Країни будуть взяті під надійний контроль, а терористи, які з кожним днем гублять підтримку населення, після їх відмови виконати мирний план президента П.Порошенка і не складуть зброю – будуть знищені.

Неймовірно величезну ціну за збереження ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ та своєї НЕЗАЛЕЖНОСТІ платить Український народ - життями КРАЩИХ СВОЇХ СИНІВ, але безумовна віра в ПЕРЕМОЗІ СИЛ ПРАВДИ та ДОБРА над силами брехні та зла, приведе до панування Миру на нашій Землі.

Україна безумовно стане на шлях Мирної Розбудови і буде в майбутньому проявляти милосердя і гуманітарну допомогу вже не своїм біженцям, а біженцям в далеких краях, пам’ятаючи, що ЧУЖОЇ БІДИ НЕ БУВАЄ.

 

 

Член правління з питань мистецтва ГО “Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області” кореспондент Forum International Press TV Марко Сімкін.


 

Яндекс.Метрика