на головну сторінку незалежний культурологічний часопис <Ї>

   www.ji-magazine.lviv.ua
 

Джон «Монті Пайтон» Кліз, британський актор, письменник
і просто високий мужчина

Відповідь Европи на небезпеку зі Сходу

Англійці відчувають себе не комфортно через останні події в Сирії і тому підняли рівень безпеки з «ображені» до «роздратовані». Проте, дуже скоро цей рівень може вирости до «нервуємо» і навіть до «трішки сердимось». Англія не перебувала в стані «трішки сердимось» з часів лондонського бліцу в 1940 році, коли майже припинилися поставки чаю. Англійці навіть повторно класифікували терористів, перевівши їх з категорії «надокучило» в категорію «дуже заважає». Востаннє британці визнавали, що «дуже заважає» в 1588 році. Це була іспанська армада.

Шотландці підняли у себе рівень загрози з «розлючені» до «давайте наб’ємо морди цим покидькам». А що робити, як у них немає инших рівнів – тільки ці два. Це також пояснює те, чому вони є передовими підрозділами британської армії останні 300 років.

Французький уряд оголосив вчора, що він оновив рівень терористичної загрози з «втікайте» до «ховайтеся». У французів є ще два вищих рівні – «співпрацюйте з ворогом» і «здавайтеся». Причиною підвищення рівня загрози стала пожежа, що недавно знищила фабрику з виробництва білих прапорів, чим, по суті, ліквідувала французьку армію. Італія підвищила рівень загрози в країні з «кричимо голосно і стривожено» до «робимо вигляд, що у нас є армія». Крім того, у них є ще два вищі рівні: «пуста військова активність» і «перехід на иншу сторону».

Німці збільшили стан бойової готовності зі «зневажливої зарозумілості» до «одягти мундири і співати стройові пісні». Їхні вищі рівні – «захопити сусідів» і «програти».

Бельгійці, як завжди, всі у відпустці. Єдина загроза, яка їх справді тривожить, – це те, що НАТО переведе штаб-квартиру з Брюсселя куди-небудь інде.

Іспанці зараз збуджені через спуск на воду своїх нових підводних човнів. У цих найсучасніших підводних човнах скляні підлоги, щоб новий іспанський військово-морський флот міг бачити старий іспанський флот. Австралія, тим часом, підняла рівень з «не хвилюйтеся» до «все буде в добре, друже». Вищі рівні загроз – «дідько, схоже, нам доведеться скасувати барбекю у вихідні» і «барбекю скасовано». Досі в історії не було жодного випадку, якому б австралійці присвоїли рівень «барбекю скасовано».

І останнє: знайдено стару дошку оголошень: «Греція розвалюється, Іран стає агресивним, а в Римі безлад. Ласкаво просимо в 430 р. до н.е.»

 

http://www.goodreads.com/topic/show/926647-alerts-to-threats-in-europe-by-john-cleese

 

 

 


Яндекс.Метрика