зміст
попередня стаття наступна стаття на головну сторінку

Від Каліґули до Моніки Лєвінскі

4 мільйони років до Р. Х. Земля наразі просто згусток магми. Це, мабуть, єдиний період, коли сексу на нашій планеті не було.

3 мільйони років до Р.Х.. Абсолютно усі займаються цим. Але ті усі – найпростіші організми у теплих лагунах.

1.5 мільйонів років до Р.Х. З’явилися перші сотворіння, що їх багато років потому назвуть «homo».

1 мільйон років до Р.Х. Про цей період у житті людства ви можете дізнатися з фільму «Мільйон років до нашої ери», або «Парк Юрського періоду».

9000 років до Р.Х. Приручили перших домашніх тварин. Ви зрозуміли, що це означає?

7000 років до Р.Х. Людина навчилася розпалювати вогнище. Коньяк навчилися робити значно пізніше.

1780 років до Р.Х. Вавилонський цар Хаммурапі видає указ: жодних секс-шопів у радіусі 150 метрів від шкіл і храмів.

500 років до Р.Х. В Атенах зародився культ бога Діоніса. Жриці цього культу пронизливо верещали і ... убивали торговців-чоловіків, розриваючи їхні тіла нігтями і зубами. Хто-небудь знає, як древньогрецькою буде «передменструальний синдром»?

400 років до Р.Х. «Продвинуті» греки вигадують симпозіуми – зовсім не зібрання академічних учених, що обговорюють важливі наукові проблеми. Тодішні симпозіуми – це тусовки вихідного дня, з ужитком хмільних напоїв і спілкуванням з доступними і веселими панянками.

37 р. Гай Цезар Август Германікус оголошений римським імператором. А от його прізвисько – Каліґула – не що инше, як латинізована версія вислову «я маю усе, що рухається». Багато дослідників помилково вважають, що «каліґула» означає «чобіток».

37 р. Древньогрецький лікар Гален вперше зауважив, що «жіноча істерія» легко виліковується .... масажем статевих органів.

500 р. Написана Кама-Сутра – найбільш стародавній і найбільш відомий трактат про кохання. Містить опис 156-ти сексуальних позицій.

600 р. Дружина Візантійського імператора Юстиніана розважала гостей тим, що дозволяла гусам збирати зернятка зі своїх геніталій. Ось до чого доходили люди, поки не було Інтернету!

1012 р. Німецький єпископ Бурхард оголосив, що один ковток сперми карається 7-річною епітимією (покутою). З того часу німецькі дівки не ковтають і уся нація відрізняється особливо буркотливим характером.

1453 р. З’явилися перші гареми, древні мужі були набагато сильніші від нинішніх. 300 дівок на одного вважалося нормою.

1500-ті роки, Епоха Ренесансу. Багато-багато полотен, що зображають оголених жінок.

1529 р. Король Генріх VIII звинуватив кардинала Вулсі у тому, що той заразив Його Величність сифілісом... прошепотівши на вушко. Питання: чи можливо, щоб зараження відбулося таким дивним чином?

1559 р. Італійський анатом Маттео Реалдо Коломбо оголосив, що знайшов, де у жінок клітор. Хлопці, будьте вдячні стародавньому анатому. Сподіваємося, що він був не патологоанатом.

1677 р. Голландський учений Ентоні ван Левенхук роздивився сперму через мікроскоп, зроблений своїми руками. До того часу вважалося, що вона складається з великої кількости мікроскопічних людей. Насправді ніхто і ніколи її уважно не розглядав.

1774 р. Джакомо Казанова де Фаруссі було вигнано з семінарії за «підвищену сексуальну активність», що позбавило католицьку церкву можливости отримати гонорари за видані згодом мемуари відомого коханця (а їх аж 12 томів).

1814 р. З’явилися перші твори маркіза де Сада.

1883 р. Уперше термін «лесбійка» було застосовано до жінки «нетрадиційної орієнтації» Слово було відоме і раніше, але асоціювалося з иншим терміном – феллаціо (оральна стимуляція статевого органу).

1915 р. Через 20 років після винайдення кінематографа братами Люм’єр з’явився перший порнографічний фільм. Його творці утаємничили свої справжні імена під псевдонімами A. Wise Guy і Will B., хоча виготовлення і розповсюдження порнографії не каралося тодішнім кримінальним кодексом.

1921 р. Короновано першу Міс Америки. Нею стала 16-річна міс Марґарет Ґорман. (Параметри першої Міс – 75/62,5/80).

1930 р. Винайдено латексні презервативи. Несподівано секс став майже безпечним заняттям.

1940 р. Японські проститутки задля приваблення найбагатших клієнтів намагаються збільшити груди, вприскуючи туди сольові розчини, козяче молоко і навіть парафін. А ви гадали, що японці спеціалізуються тільки на мікрочіпах?

1943 р. Компанія Dow Corning починає продукувати (і продавати) силікон. Вважають, що ця їхня продукція принесла набагато більше користи людству, аніж решта взірців (напалм і Agent Orange).

1946 р. Американські військові підірвали атол Бікіні, кинувши виклик усьому прогресивному людству. Людство миттєво відреагувало, розділивши жіночий купальник на дві частини і мінімізувавши його розміри. Ми усі носимо такі купальники – вони називаються «бікіні».

1946 р. Лікар Роберт Л. Дікінсон твердить, що найбільший статевий орган (прискіпливо виміряний у присутності збіговиська медиків) має такі параметри: довжина – 33,75 см, обвід – 15,6 см (не плутати з діаметром!!). Якщо ваші розміри значно скромніші, не засмучуйтеся, адже чемпіону вкрай важко було знайти подружку!

1953 р. Вийшов перший номер журналу «Playboy» з Мерилін Монро на обкладинці. Видавець Хью Хефнер навіть не пронумерував журнал, оскільки був переконаний, що це одноразова акція.

1955 р. Ґреґорі Пінкус винайшов протизаплідні пігулки. Низький уклін Вам, містере Пінкус!

1960 р. Людина на ім’я Рубен Струман винайшов піп-шоу.

1968 р. Зморщений пеніс Наполеона був проданий на аукціоні. Мабуть французький імператор хотів повідомити нащадків, що у той день вода довкола острова Святої Єлени була прохолодна.

1969 р. Людство винайшло ракету і запустило її на Місяць. Ракета викликала фалічні асоціації.

1970 рік. Вийшов журнал «Penthouse», у якому нам вперше розповіли про те, ... що ми і так знали. Однак, вперше настільки інтимні подробиці стали доступні широкій публіці. Хоча, кажуть, що на старовинних камеях можна побачити і не таке.

1971 р. Чарлз П. Холл винайшов «водяний матрац». Без коментарів.

1972 р. Лінда Лавлейс стала першою офіційною порнозіркою. А її фільм «Глибоке горло» став найбільш комерційним і успішним фільмом для дорослих хлопців і дівчат.

1987 р. Ілона Сталлєр aka Чиччоліна балотується до парламенту Італї і перемагає. Однак, дуже скоро вона залишає політику «заради чеснішого і менш брудного порнобізнесу».

1989 р. Принц Чарлз говорить Каміллі Паркер Боулз, що хотів би жити у її трусиках. На жаль, принц говорить це по телефону, тому чує не лише Камілла. Чого ж дивуватися поведінці молодшого сина принца Чарльза?

1992 р. Шерон Стоун майже знищила виробників спідньої білизни, з’явившись в «Основному інстинкті».

1992 р. Арештовано Хайді Флейсс – бандершу найбільш відомого голлівудського борделю. Аналіз її записів показав, що клієнти платили по 100 доларів, щоб провести ніч з її дівчатками, і 1400 доларів за те, щоб піти з борделю.

1993 р. У продажу з’явився перший презерватив для жінок.

1994 р. З’являється білизна Wonderbra.

1996 р. Барабанщик Мотлі Крю Томмі Лі записує свою найкращу відеоплівку. Вона потім довго буде гуляти у мережі.

1997 р. У секс-шопи надходять гумові ляльки. Майже як справжні, за ціною понад 4000 доларів.

1998 р. Добрі новини: винайшли віагру. А ще в американський лексикон увійшло словосполучення «моніка лєвінскі».

2000 р. American Express заборонив використовувати свої кредитні картки при оплаті порнографії on-line через надто велику кількість покупців.

Отож, можна зробити висновок, що людство продовжує жити яскравим сексуальним життям. Найбільш допитливі його представники постійно намагаються удосконалити це життя, відкриваючи немало невідомого, навіть науці.


ч
и
с
л
о

33*

2004

на початок на головну сторінку